Aplike 4 Satır Payet Işlemeli Venise Dantel Şerit Trim Craft Beyaz Tül Dikiş Malzemeleri için aviamentos Kostüm 18 yard/T837 Aplike 4 Satır Payet Işlemeli Venise Dantel Şerit Trim Craft Beyaz Tül Dikiş Malzemeleri için aviamentos Kostüm 18 yard/T837 Aplike 4 Satır Payet Işlemeli Venise Dantel Şerit Trim Craft Beyaz Tül Dikiş Malzemeleri için aviamentos Kostüm 18 yard/T837

Aplike 4 Satır Payet Işlemeli Venise Dantel Şerit Trim Craft Beyaz Tül Dikiş Malzemeleri için aviamentos Kostüm 18 yard/T837

₺165.24 ₺145.40
Stokta var
w22845

Ürün Tipi: Dantel
dekorasyon: Pullarda
özellik: Çevre Dostu
malzeme: % 100 Polyester
teknik: Boncuklu
genişlik: Approx. width 25mm /0.98" inches for 4 row sequin
Model Numarası: Lace Ribbon T837
kumaş Türü: Polyester / fabric
Color: White and colorful sequin
Type: Sequin Trim
Sex: For Women
Material: Sequin + organza
Size: Approx. width 25mm /0.98" inches for 4 row sequin

• açıklama: ince işçilik, güzel ve incelik içinde. Sınırındaki ve Kenar için harika, giysi için uygun, çanta, şapka, vb. Dikiş için Ideal, takı yapımı, scrapbooking, kart yapımı, bebekler, saç yaylar, hediyeler, çanta, gelin, elbise, el sanatları, kemerler, şapka dekorasyon, vb. şartname (yaklaşık): malzeme: Polyester + pullu boyutu: yaklaşık. genişlik 25mm/0.98 " İnç 4 satır için payet (tül dahil değildir), 1 yard = 91 cm nedeniyle el yapımı dikiş, boyutu diğerine değişebilir yaklaşık 0.3 ~ 0.5 cm renk: renkli beyaz tül ile pullu paket Içeriği: 1X18 metre döşeme

Etiketler: Ucuz Aplike 4 Satır Payet Işlemeli Venise Dantel Şerit Trim Craft Beyaz Tül Dikiş Malzemeleri için aviamentos Kostüm 18 yard/T837, Yüksek Kalite Aplike 4 Satır Payet Işlemeli Venise Dantel Şerit Trim Craft Beyaz Tül Dikiş Malzemeleri için aviamentos Kostüm 18 yard/T837, Çin Dantel Tedarikçiler.

• Değerlendirmeler (0)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler